Mishin Eugene: életrajz, fotók, eredmények

Evgeny Mishin testépítő csillag 1976. február 21-én született Otradnoye faluban, Szentpétervár közelében. Eugene apja tengerész volt, anyja orvos. Ma Amerikában él és vonatozik.

gyermekkor

Gyerekként Eugene még azt sem tudta elképzelni, hogy ha felnő, egy nagy színpad vár rád, és testépítő csillag lesz. A gyermekkorban a fiúnak nem volt nagy érdeklődése a sport iránt. Mishin Eugene nem szerette a testnevelési órákat, és megpróbálta kihagyni őket, ha erre lehetőség nyílik. 15 éves korában egy barátja meghívta az edzőterembe. Zhenya annyira szerette a súlyzós edzést, hogy elkezdett keményen edzeni és rendszeresen járni az edzőteremben.

Versenyképes tevékenység

Négy év kemény edzés után a sportoló jó állapotba került és úgy döntött, hogy kipróbálja erejét a szentpétervári amatőrversenyen. Eugene nem lett győztes, ám sikerült negyedik helyet szereznie. A srác nem állt meg itt. Folytatta a csarnok látogatását, és felkészült a versenyekre. Meg kellett változtatnia az edzés és az étrend sajátosságait. Ennek eredményeként jó izomtömeget szerzett. Abban az időben a sportoló súlya elérte a 125 kg-ot. 1995-ben ismét részt vett a szentpétervári versenyekön, de ezúttal Oroszország bajnoki címét kapta.

Mishin Evgeny

Születési győzelme után Eugene úgy dönt, hogy részt vesz a külföldi bajnokságokon, ahol többször is nyer. A testépítés mellett Mishin Eugene erőemeléssel is foglalkozott, ami nagyban segített neki bajnoki helyet szerezni. A sportoló súlya abban az időszakban elérte a 159 kg-ot. 1997-ben Eugene szigorú szárítón ült. Több hónapig 45 kg-ot elvesztette, és a nehézsúlyúak között az 5. helyet szerezte meg.

Csíkos show

1998-ban Evgeny Mishin Alexandrovich végzett a szentpétervári testnevelési egyetemen. Egy idő után barátjával megszervezi saját csík showját, amelyet Double Hard Men Workednek hívnak. A duett annyira népszerű volt a közönség körében, hogy sok orosz klubban népszerűvé vált. A sportoló öt évig szerette a sztriptízet. A srácoknak sikerült megnyerni a nemzetközi strip show versenyt az erősebb nemek körében.

Áttelepítés az Egyesült Államokba

2003-ban Evgeny Mishin lett a szakmai kártya tulajdonosa. Az atléta első versenyéül a Bajnokok Éjszakája volt. A feleség annyira tetszett az USA-ból, hogy úgy döntött, hogy ide költözik. Ezenkívül a sportolónak professzionális versenyek sorozatát kellett várniuk, ahol kétszer is kvalifikálhatta magát a „Mr. Olympia” versenyre.

Mishin Evgeny Aleksandrovich

Jelenleg nem Jevgenyij Mishin él Los Angelesben, ahol edzőként dolgozik. A sportoló továbbra is fellép a nemzetközi versenyeken, hazáját képviselve. Zhenya teszteli képességeit a modellező üzleti világban és a moziban. Annak ellenére, hogy Mishin Evgeny Aleksandrovich lakóhelyének az Egyesült Államokat választotta, nem tolerálja, amikor amerikai testépítőnek hívják. Eugene szereti Oroszországot, ezért mindig a bajnokságon áll.

Mishin Evgeny Aleksandrovich: fénykép, személyes élet